Selected month is in the past, defaulting to current month.
Time |
Name (1st Tee) |
Time |
Name (11th Tee) |
Mon 10 Jun
|
07:00 - 07:50 |
(Closed) |
10:20 - 10:20 |
Geoff Harvey (Member) |
08:00 - 08:00 |
Geoff Harvey (Member) |
10:40 - 10:40 |
Graham Shaw (Member) |
08:20 - 08:20 |
Graham Shaw (Member) |
10:50 - 10:50 |
Ken Levers (Member) |
08:30 - 08:30 |
Ken Levers (Member) |
11:00 - 11:00 |
Philip Langford (Member) |
08:40 - 08:40 |
Philip Langford (Member) |
12:00 - 12:00 |
Luke Hinchliffe (Member) |
09:40 - 09:40 |
Luke Hinchliffe (Member) |
12:10 - 12:10 |
Peter Clarke (Member) |
09:50 - 09:50 |
Peter Clarke (Member) |
12:50 - 12:50 |
Lee Brookes (Member) |
10:30 - 10:30 |
Lee Brookes (Member) |
13:20 - 13:30 |
Abbeydale GC Courtesy (Visitor) |
11:00 - 11:10 |
Abbeydale GC Courtesy (Visitor) |
13:50 - 13:50 |
Paul Middleton (Member) |
11:30 - 11:30 |
Paul Middleton (Member) |
14:20 - 14:20 |
Matt Hamshaw (Member) |
12:00 - 12:00 |
Matt Hamshaw (Member) |
15:30 - 15:30 |
Peter Telling (Member) |
13:10 - 13:10 |
Peter Telling (Member) |
15:50 - 15:50 |
Christine Bedford (Member) |
13:30 - 13:30 |
Christine Bedford (Member) |
16:20 - 16:20 |
Gavin Mulcahy (Competition) |
14:00 - 14:00 |
Gavin Mulcahy (Competition) |
16:30 - 16:30 |
Alan Rothin (Member) |
14:10 - 14:10 |
Alan Rothin (Member) |
16:50 - 16:50 |
(Visitor) |
14:30 - 14:30 |
(Visitor) |
18:00 - 18:00 |
Matt Longden (Competition) |
15:40 - 15:40 |
Matt Longden (Competition) |
18:20 - 18:20 |
Joel Warwick (Visitor) |
16:00 - 16:00 |
Joel Warwick (Visitor) |
19:40 - 19:40 |
Tony Walsh (Member) |
17:10 - 17:10 |
Lee Morris (Member) |
19:50 - 19:50 |
Andrew Whittington (Member) |
17:20 - 17:20 |
Tony Walsh (Member) |
|
|
17:30 - 17:30 |
Andrew Whittington (Member) |
|
|
Tue 11 Jun
|
07:00 - 07:50 |
(Closed) |
10:20 - 10:20 |
Barrie Uttley (Member) |
08:00 - 08:00 |
Barrie Uttley (Member) |
10:50 - 10:50 |
John Keyworth (Member) |
08:30 - 08:30 |
John Keyworth (Member) |
11:00 - 11:00 |
Jim Mottershaw (Member) |
08:40 - 08:40 |
Jim Mottershaw (Member) |
11:10 - 11:10 |
Glenn Phillips (Member) |
08:50 - 08:50 |
Glenn Phillips (Member) |
11:20 - 11:20 |
Mel Stacey (Member) |
09:00 - 09:00 |
Mel Stacey (Member) |
11:40 - 11:40 |
Jayne Briggs (Member) |
09:20 - 09:20 |
Jayne Briggs (Member) |
11:50 - 11:50 |
Marion Roebuck (Member) |
09:30 - 09:30 |
Marion Roebuck (Member) |
12:00 - 12:00 |
K Durrans (Member) |
09:40 - 09:40 |
K Durrans (Member) |
12:10 - 12:10 |
Stephen Batty (Member) |
09:50 - 09:50 |
Stephen Batty (Member) |
12:20 - 12:20 |
Paul Coggin (Member) |
10:00 - 10:00 |
Paul Coggin (Member) |
12:30 - 12:30 |
Ian Fareham (Member) |
10:10 - 10:10 |
Ian Fareham (Member) |
12:40 - 12:40 |
Colin Bamford (Member) |
10:20 - 10:20 |
Colin Bamford (Member) |
12:50 - 13:10 |
Red Lion GS (Society) |
10:30 - 10:50 |
Red Lion GS (Society) |
13:30 - 13:30 |
Paul Smith (Member) |
11:10 - 11:10 |
Paul Smith (Member) |
13:50 - 14:00 |
Sanderson (Visitor) |
11:30 - 11:40 |
Sanderson (Visitor) |
14:10 - 14:10 |
Dave Fullwood (Member) |
11:50 - 11:50 |
Dave Fullwood (Member) |
14:20 - 14:20 |
Maureen Bernard (Member) |
12:00 - 12:00 |
Maureen Bernard (Member) |
14:50 - 14:50 |
Luke Thompson (Member) |
12:30 - 12:30 |
Luke Thompson (Member) |
15:50 - 15:50 |
John Oconnell (Member) |
13:30 - 13:30 |
John Oconnell (Member) |
17:00 - 17:00 |
Richard Poulton (Member) |
14:40 - 14:40 |
Richard Poulton (Member) |
17:50 - 18:00 |
Rabbits / Tigers (Reserved For Members) |
15:30 - 15:40 |
Rabbits / Tigers (Reserved For Members) |
18:10 - 18:10 |
Neil Rose (Member) |
15:50 - 15:50 |
Neil Rose (Member) |
18:20 - 18:20 |
J.L. Sargison (Member) |
16:00 - 16:00 |
J.L. Sargison (Member) |
18:30 - 18:30 |
Stephen Lister (Member) |
16:10 - 16:10 |
Stephen Lister (Member) |
18:40 - 18:40 |
Keith Crundell (Member) |
16:20 - 16:20 |
Keith Crundell (Member) |
18:50 - 18:50 |
Lee Robinson (Competition) |
16:30 - 16:30 |
Lee Robinson (Competition) |
19:00 - 19:00 |
Paul Gawthrope (Member) |
16:40 - 16:40 |
Paul Gawthrope (Member) |
19:10 - 19:10 |
Tim Breislin (Member) |
16:50 - 16:50 |
Tim Breislin (Member) |
19:20 - 19:20 |
Richard Starkey (Member) |
17:00 - 17:00 |
Richard Starkey (Member) |
19:30 - 19:30 |
Paul Jones (Member) |
17:10 - 17:10 |
Paul Jones (Member) |
19:40 - 19:40 |
Joe Moore (Member) |
17:20 - 17:20 |
Joe Moore (Member) |
19:50 - 19:50 |
Wayne Rushmere (Member) |
17:30 - 17:30 |
Wayne Rushmere (Member) |
20:00 - 20:00 |
Paul Luker (Member) |
17:40 - 17:40 |
Paul Luker (Member) |
|
|
Wed 12 Jun
|
07:00 - 07:50 |
(Closed) |
10:20 - 10:20 |
John Keyworth (Member) |
08:00 - 08:00 |
John Keyworth (Member) |
10:50 - 12:50 |
Senior's Roll Up (Competition) |
08:30 - 10:30 |
Senior's Roll Up (Competition) |
13:20 - 14:00 |
Sheffield 30's G S (Society) |
11:00 - 11:40 |
Sheffield 30's G S (Society) |
14:20 - 15:10 |
Stephen Batty (Guest/Member) |
12:00 - 12:50 |
Stephen Batty (Guest/Member) |
15:20 - 15:20 |
Paul Middleton (Member) |
13:00 - 13:00 |
Paul Middleton (Member) |
16:10 - 16:10 |
John Skidmore (Member) |
13:50 - 13:50 |
John Skidmore (Member) |
16:20 - 16:20 |
Carol Price (Competition) |
14:00 - 14:00 |
Carol Price (Competition) |
16:40 - 16:40 |
Alan Lockwood (Member) |
14:20 - 14:20 |
Alan Lockwood (Member) |
17:00 - 17:00 |
Richard Poulton (Member) |
14:40 - 14:40 |
Richard Poulton (Member) |
17:20 - 17:20 |
Rabbits Match V Tankersley (Team) |
15:00 - 15:00 |
Rabbits Match V Tankersley (Team) |
17:30 - 18:20 |
Rabbits Match (Team) |
15:10 - 16:00 |
Rabbits Match (Team) |
18:30 - 18:30 |
Ian Gant (Member) |
16:10 - 16:10 |
Ian Gant (Member) |
18:40 - 18:40 |
Darryl Woodburn (Member) |
16:20 - 16:20 |
Darryl Woodburn (Member) |
19:10 - 19:10 |
Mel Castle (Member) |
16:50 - 16:50 |
Mel Castle (Member) |
19:20 - 19:20 |
Shaun Lee (Competition) |
17:00 - 17:00 |
Shaun Lee (Competition) |
19:30 - 19:30 |
John Cocker (Member) |
17:10 - 17:10 |
John Cocker (Member) |
19:40 - 19:40 |
Tony Walsh (Member) |
17:20 - 17:20 |
Tony Walsh (Member) |
19:50 - 19:50 |
Carl Haywood (Member) |
17:30 - 17:30 |
Carl Haywood (Member) |
20:00 - 20:00 |
(Visitor) |
17:40 - 17:40 |
(Visitor) |
20:20 - 20:20 |
Wayne Darby (Member) |
18:00 - 18:00 |
Wayne Darby (Member) |
|
|
Thu 13 Jun
|
07:00 - 15:50 |
SUGC Suma (Competition) |
18:30 - 18:30 |
Tony Peace (Competition) |
16:00 - 16:00 |
Simon Ellis (Competition) |
18:40 - 18:40 |
J.L. Sargison (Member) |
16:10 - 16:10 |
Tony Peace (Competition) |
18:50 - 18:50 |
Ashley Findlow (Competition) |
16:20 - 16:20 |
J.L. Sargison (Member) |
|
|
16:30 - 16:30 |
Ashley Findlow (Competition) |
|
|
Fri 14 Jun
|
07:00 - 07:50 |
(Closed) |
10:20 - 10:20 |
Robert Leishman (Member) |
08:00 - 08:00 |
Robert Leishman (Member) |
10:40 - 10:40 |
Philip Langford (Member) |
08:20 - 08:20 |
Philip Langford (Member) |
11:20 - 11:20 |
Ken Bryan (Member) |
09:00 - 09:00 |
Ken Bryan (Member) |
12:10 - 12:10 |
Peter Clarke (Member) |
09:50 - 09:50 |
Peter Clarke (Member) |
12:50 - 12:50 |
Paul Eyre (Member) |
10:30 - 10:30 |
Paul Eyre (Member) |
13:00 - 13:00 |
Jayne Briggs (Member) |
10:40 - 10:40 |
Jayne Briggs (Member) |
13:20 - 13:30 |
S Jones Party (Visitor) |
11:00 - 11:10 |
S Jones Party (Visitor) |
13:50 - 13:50 |
Paul Middleton (Member) |
11:30 - 11:30 |
Paul Middleton (Member) |
15:00 - 16:00 |
Ladies White Rose V Hillsborough (Team) |
12:40 - 13:40 |
Ladies White Rose V Hillsborough (Team) |
16:10 - 16:10 |
Alan Rothin (Member) |
13:50 - 13:50 |
Alan Rothin (Member) |
17:50 - 17:50 |
Ian Gant (Member) |
15:30 - 15:30 |
Ian Gant (Member) |
18:00 - 18:00 |
Darren Senior (Member) |
15:40 - 15:40 |
Darren Senior (Member) |
18:10 - 18:10 |
J.L. Sargison (Member) |
15:50 - 15:50 |
J.L. Sargison (Member) |
18:20 - 18:20 |
Adam Sturman (Member) |
16:00 - 16:00 |
Adam Sturman (Member) |
18:30 - 18:30 |
Andrew Bell (Member) |
16:10 - 16:10 |
Andrew Bell (Member) |
19:30 - 19:30 |
Danny Hoyle (Member) |
17:10 - 17:10 |
Danny Hoyle (Member) |
20:20 - 20:20 |
Wayne Darby (Member) |
18:00 - 18:00 |
Wayne Darby (Member) |
|
|
Sat 15 Jun
|
07:00 - 11:40 |
Captain's Weekend Medal (Competition) |
14:00 - 14:00 |
Captain's Weekend Medal (Competition) |
11:50 - 11:50 |
Daniel Gray (Member) |
17:30 - 17:30 |
Richard Poulton (Member) |
12:00 - 12:00 |
Captain's Weekend Medal (Competition) |
17:40 - 17:40 |
(Visitor) |
12:10 - 12:10 |
James Booth (Member) |
|
|
12:20 - 12:20 |
Captain's Weekend Medal (Reserved For Members) |
|
|
12:30 - 12:40 |
Captain's Weekend Medal (Competition) |
|
|
12:50 - 12:50 |
Lee Brookes (Member) |
|
|
13:00 - 13:10 |
Captain's Weekend Medal (Reserved For Members) |
|
|
13:20 - 13:20 |
Captain's Weekend Medal (Competition) |
|
|
13:30 - 13:50 |
Captain's Weekend Medal (Reserved For Members) |
|
|
14:00 - 14:00 |
Captain's Weekend Medal (Competition) |
|
|
14:10 - 14:20 |
Captain's Weekend Medal (Reserved For Members) |
|
|
14:30 - 14:30 |
Gerard Thompson (Member) |
|
|
14:40 - 15:00 |
Captain's Weekend Medal (Reserved For Members) |
|
|
15:10 - 15:10 |
Richard Poulton (Member) |
|
|
15:20 - 15:20 |
(Visitor) |
|
|
Sun 16 Jun
|
07:00 - 10:00 |
Captain's W/End BBall (Competition) |
12:30 - 12:30 |
(Competition) |
10:10 - 10:10 |
(Competition) |
14:20 - 15:00 |
Ladies Captain's Weekend Betterball (Reserved For Members) |
10:20 - 11:50 |
Captain's W/End BBall (Competition) |
15:10 - 15:20 |
Ladies Sunday Stableford (Reserved For Members) |
12:00 - 12:40 |
Ladies Captain's Weekend Betterball (Reserved For Members) |
|
|
12:50 - 13:00 |
Ladies Sunday Stableford (Reserved For Members) |
|
|
13:10 - 14:00 |
Captain's W/End BBall (Competition) |
|
|
14:10 - 14:10 |
J.L. Sargison (Member) |
|
|
14:20 - 14:30 |
(Reserved For Members) |
|
|
Mon 17 Jun
|
07:00 - 07:50 |
(Closed) |
11:50 - 13:00 |
Wath Vs Thornehurst (Team) |
09:30 - 10:40 |
Wath Vs Thornehurst (Team) |
18:20 - 18:20 |
Dom Howell (Competition) |
16:00 - 16:00 |
Dom Howell (Competition) |
19:00 - 19:00 |
Darryl Woodburn (Competition) |
16:40 - 16:40 |
Darryl Woodburn (Competition) |
19:10 - 19:10 |
Paul Harper (Competition) |
16:50 - 16:50 |
Paul Harper (Competition) |
19:20 - 19:50 |
SUGC Match (Team) |
17:00 - 17:30 |
SUGC Match (Team) |
|
|
Tue 18 Jun
|
07:00 - 07:50 |
(Closed) |
12:00 - 12:00 |
Ko (Open Competition) |
09:40 - 09:40 |
Ko (Open Competition) |
17:50 - 19:50 |
Rabbits/ Tigers (Reserved For Members) |
15:30 - 17:30 |
Rabbits/ Tigers (Reserved For Members) |
|
|
Wed 19 Jun
|
07:00 - 07:50 |
(Closed) |
10:20 - 10:20 |
David Parish (Competition) |
08:00 - 08:00 |
David Parish (Competition) |
10:50 - 12:50 |
Senior's Roll Up (Competition) |
08:30 - 10:30 |
Senior's Roll Up (Competition) |
13:20 - 14:00 |
Greg Adams (Society) |
11:00 - 11:40 |
Greg Adams (Society) |
16:50 - 17:40 |
Rabbits V Bawtry (Team) |
14:30 - 15:20 |
Rabbits V Bawtry (Team) |
18:50 - 20:20 |
SUGC VS HALLAMSHIRE (Team) |
16:30 - 18:00 |
SUGC VS HALLAMSHIRE (Team) |
|
|
Thu 20 Jun
|
07:00 - 07:50 |
(Closed) |
|
|
Fri 21 Jun
|
07:00 - 07:50 |
(Closed) |
|
|
Sun 23 Jun
|
10:30 - 11:10 |
Loyal Tropper GS (Society) |
12:50 - 13:30 |
Loyal Tropper GS (Society) |
12:00 - 12:50 |
Ladies DC Cook Medal (Reserved For Members) |
14:20 - 15:10 |
Ladies DC Cook Medal (Reserved For Members) |
Tue 25 Jun
|
12:00 - 12:10 |
Phil Blunt (Visitor) |
14:20 - 14:30 |
Phil Blunt (Visitor) |
Wed 26 Jun
|
12:00 - 12:10 |
Abbeydale GC Courtesy (Visitor) |
14:20 - 14:30 |
Abbeydale GC Courtesy (Visitor) |
Thu 27 Jun
|
09:00 - 09:00 |
Glenn Phillips (Competition) |
11:20 - 11:20 |
Glenn Phillips (Competition) |
12:40 - 14:00 |
Ladies A Team V Lees Hall GC (Team) |
15:00 - 16:20 |
Ladies A Team V Lees Hall GC (Team) |
Fri 28 Jun
|
07:00 - 07:50 |
(Closed) |
11:00 - 17:50 |
Gents Open 4 Ball BB (Competition) |
08:40 - 15:30 |
Gents Open 4 Ball BB (Competition) |
|
|
Sun 30 Jun
|
10:30 - 11:00 |
Townville GS (Society) |
12:50 - 13:20 |
Townville GS (Society) |
12:00 - 13:00 |
Lady Captain's Day Single Stableford (Reserved For Members) |
14:20 - 15:20 |
Lady Captain's Day Single Stableford (Reserved For Members) |