Home

< 2012 >
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec

Brokenhurst Manor Golf Club - Calendar - Apr 2012


Time Name
Sun 1 Apr
 07:00 - 07:49   April Medal (Competition)
 07:56   Robert R G N Hancock (Competition)
 08:03 - 13:00   April Medal (Competition)
 13:09   Rita R Gregory (Member)
 13:18   Michelle M Collier (Member)
 13:27   Jeremy Tombs (Member)
 13:36   Guest- Binge (Guest/Member)
 13:45   David Bartlett (Member)
 13:54   Paul P Stevens (Member)
 14:03   Jeff J Maund (Member)
 14:12   David Gwatkin (Member)
 14:30   Alexander A G Olney (Member)
 14:39   Paul P M C Harper (Guest/Member)
Mon 2 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:17   Derrick Curtis (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Raymond R D Bishop (Member)
 09:42   Michael M R Collins (Member)
 09:51   Maurice M G Bernard (Member)
 10:00   David Jacobs(Highpost) (Reciprocal)
 10:09   Aileen A H Watt (Member)
 10:27   Bonnell P (Visitor)
 10:54   Sam Holtom (Member)
 11:21   Shirley Campbell (Member)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   David Dent (Member)
 13:45   Mark Lanning (Member)
 13:54   David D Hagan (Guest/Member)
 14:21   Deborah Kavanagh (Member)
 14:30   Royal Winchester G.C. (Courtesy)
 14:39   Hind Head - TBC (Courtesy)
 15:06   Stewart S N Gillespie-Smith (Member)
 15:33   Brian B Russell (Guest/Member)
Tue 3 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:30 - 11:03   Ladies 4 Clubs and a putter (Competition)
 11:12   Michael Palmer (Member)
 11:21   Jamie Moir (Member)
 11:30   Christopher Middleton (Member)
 11:48   Moore (Hockley) (Reciprocal)
 12:24   Peter Williams (Member)
 12:33   David Abrey (Member)
 12:42   David Hodgson (Member)
 12:51   Matthew M C Hewitt (Member)
 13:09   Sowton- Mannings heath (Visitor)
 13:27   Anthony Holtom (Member)
 13:45   David D Mewes (Member)
 14:03   Norman N H Barnes (Member)
 14:21   Paul P D Jarvest (Guest/Member)
Wed 4 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:17   Derrick Curtis (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Michael M R Collins (Member)
 09:42   Maurice M G Bernard (Member)
 09:51   Glenn Neil-Dwyer (Member)
 10:00   Mike J M H Fisher (Member)
 10:54   James J Bartlett (Member)
 11:03   Stuart McDonald (Member)
 11:12   Tony J A Colegrove (Member)
 11:30   Members roll up (Buggy only)
 11:39 - 11:57   Members roll up (Reserved For Members)
 12:06   Members roll up (Buggy only)
 12:15 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   Hill- Broadstone (Reciprocal)
 13:54   Andrew Boyd (Member)
 14:03   Chris Wiles (Member)
 14:12   Tony Heelas (Member)
 14:21   Archie Miller (Member)
 14:30   Graham Squires (Member)
 14:39   Hockley G.C. TBC (Courtesy)
Thu 5 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:24   Paul Harper (Member)
 08:30   David Gray (Member)
 09:24 - 10:00   Junior Stableford (Competition)
 10:09   Woodsgate- Ferndown (Reciprocal)
 10:36   Mr Sears(Parkstone) (Reciprocal)
 10:54   Christopher Parker (Member)
 11:03   Blackman (Southwood) (Courtesy)
 11:12   Blackman- Visitor (Visitor)
 11:30   Norman Phillips (Member)
 11:39   Maggie De Sain(Parkstone) (Reciprocal)
 12:24   Tim Lines (Member)
 12:33   Beamont(Buckinghamshire) (Visitor)
 13:00   Harvey Baybut (Member)
 14:03   Alan A D Wright (Guest/Member)
 14:21   Ken Quin (Member)
 14:30   Ronald Viveash (Member)
Fri 6 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 07:42   David Gray (Member)
 07:49   Peter Williams (Member)
 07:56   Paul Turner (Member)
 08:03   Tony Colegrove (Member)
 08:10   Tony Yates (Member)
 08:17   Brian Hoy (Member)
 08:24   Ian Pack (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Michael M R Collins (Member)
 09:42   Maurice M G Bernard (Member)
 09:51   Andy Whitehead (Member)
 10:09   Ian Upson (Member)
 10:18   Lisa L A Wyatt (Member)
 10:27   Mark M J Wyatt (Member)
 10:36   David Pack (Member)
 10:45   Nicki Green (Member)
 10:54   Simon Robinson (Member)
 11:03   Elaine Barrow (Member)
 11:12   Erica E W F Tuck (Member)
 11:21   Mark Mr Chivers (Member)
 11:30   Buggy (Reserved For Members)
 11:39 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   Shirley S A Campbell (Member)
 13:45   Jill G C Melbourne (Member)
 13:54   Chris Freer (Member)
 14:03   James Tagg (Member)
 14:12   Moh Dehghani (Member)
 14:21   Andrew A J Nicol (Member)
 14:30   Lee Boyt (Member)
 14:39   Guest- Kerr (Guest/Member)
 15:06   On Line Tee Times Booking (Visitor)
 15:24   On Line Tee Times Booking (Visitor)
 15:42   Guest- Nick Roddis (Guest/Member)
Sat 7 Apr
 07:00 - 13:00   Men and Ladies Stableford (Competition)
 13:09   Michael M J Branfoot (Member)
 13:18   Shaun S Hughes (Member)
 13:27   Angela Warren (Member)
 13:36   Moh Dehghani (Member)
 13:54   Robert Nichols (Member)
 14:03   Greg G King (Member)
 14:12   James Anderson (Member)
 14:21   Erica Tuck (Member)
 14:30 - 15:33   Gales Hockley v Lee on Solent (Match)
 15:42   David D W Bartlett (Member)
 16:00   David D A Jones (Member)
Sun 8 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:17   Andy Whitehead (Member)
 08:24   Matthew Wingate (Member)
 08:30   Rodney Smith (Member)
 08:48   David Tanner (Member)
 08:57   John Bohm (Member)
 09:06   Andrew Baxendine (Member)
 09:15   Tim Lines (Member)
 09:24   Tom T Figgins (Guest/Member)
 09:33   Jeff J W Hooper (Match)
 09:42   Pierce Speechley-Price (Member)
 09:51   Helen H Sleightholme (Member)
 10:00   Simon Robinson (Member)
 10:09   Sam S Holtom (Member)
 10:27   Lynne Brearley (Member)
 10:36   Ian Pack (Member)
 10:45   Bryn Shorey (Member)
 11:03   Nicki Green (Member)
 11:12   Brian B Mehlin (Member)
 11:21   Mark Mr Chivers (Member)
 11:30   Mr Hammil (Visitor)
 12:06   Elaine Barrow (Member)
 12:33   Gregg Sutcliffe (Member)
 13:00   David Renham (Member)
 14:03   Deborah Gregory (Member)
Mon 9 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 07:49   Paul P M Stenning (Member)
 07:56   Andrew Baxendine (Member)
 08:03   Andy Whitehead (Member)
 08:10   Ian Pack (Member)
 08:17   Geoff G E Plumbley (Member)
 08:24   John J L Trist (Guest/Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Raymond R D Bishop (Member)
 09:42   Tim Lines (Member)
 09:51   Jeff J W Hooper (Match)
 10:00 - 12:06   Mixed Competition (Competition)
 12:15 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:45   Richard Williams (Member)
 14:03   Brian Russell (Member)
 14:12   James J Campbell (Member)
 14:30   Gregg Sutcliffe (Member)
Tue 10 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:30 - 11:03   Ladies Medal / EWGA (Competition)
 11:12   Jamie J Moir (Member)
 11:21   David D Marmot (Member)
 12:06   Joan J Russell (Member)
 12:33   David Abrey (Member)
 12:42   David Pack (Member)
 12:51   Christopher Middleton (Member)
 13:45   Norman Barnes (Member)
 14:12   Derrick D E R Curtis (Member)
 14:21   Darren D Baynton (Member)
Wed 11 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:24   David Gray (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Michael M R Collins (Member)
 09:42   Geoff G E Plumbley (Member)
 09:51   David D B H Hughes (Member)
 10:00   Donald D J Montgomery (Member)
 10:09   Harry H Yates (Member)
 10:18   Richard Lascelles (Member)
 10:27 - 11:30   Ladies Stoneham Cup(Southwood) (Match)
 11:39 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   David Walker (Member)
 13:45   Christopher Waud (Member)
 13:54   David Wallbridge (Member)
 14:03   Tony Heelas (Member)
 14:12   Norman Barnes (Member)
 14:21   Richard Walker (Member)
 14:30   Ken Quin (Member)
 16:27   Mr Miller (Visitor)
 19:00   Johnnie J F Crowe (Member)
Thu 12 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:30   Stephen Proctor (Member)
 08:39   Kevin K J Hughes (Member)
 08:48   Matthew M C Hewitt (Member)
 08:57   Brian B Hoy (Member)
 09:06 - 09:42   Junior Stableford (Competition)
 09:51   Denise D M Manley (Member)
 10:00   Eileen Graveling (Member)
 10:36   Christopher Parker (Member)
 10:54   David Bruguier (Member)
 11:12   Brown (Ferndown) (Reciprocal)
 11:30   James Anderson (Member)
 11:48   Noel Kavanagh (Guest/Member)
 12:15   David Gwatkin (Member)
 12:24   Malcolm Graveling (Member)
 12:33 - 13:54   Royal Yacht Clubs Golf Meeting (Society)
 14:30   Mark Lanning (Member)
Fri 13 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:10   Tony Colegrove (Member)
 08:17   Brian Hoy (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Michael M R Collins (Member)
 09:42   Geoff G E Plumbley (Member)
 09:51   Ian Upson (Member)
 10:00   Martin Rouse (Guest/Member)
 10:09   Jean Sumner (Member)
 10:27   Mr Watkinson (Broadstone) (Reciprocal)
 11:12   Angela Warren (Member)
 11:21   James Tagg (Member)
 11:30   Members roll up (Buggy only)
 11:39 - 11:57   Members roll up (Reserved For Members)
 12:06   Members roll up (Buggy only)
 12:15 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   Shirley S A Campbell (Member)
 13:45   Jill G C Melbourne (Member)
 13:54   Lindsey Hawker (Member)
 14:03   Mark Lanning (Member)
 14:12   Moh Dehghani (Member)
 14:21   David Tanner (Member)
 14:30   Pamela Willson (Member)
 14:39   Julia J C Rosling (Member)
 14:48   Bill W J Carlyle (Member)
 14:57   Hindhead Golf Club (Courtesy)
Sat 14 Apr
 07:00 - 08:48   Shotgun start from 9am (Closed)
 08:57 - 11:57   Men's Early Bird Cup (Competition)
 12:33   Jamie Moir (Member)
 12:42   Kevin Light (Member)
 12:51   Ian Scaife (Member)
 13:00   Archie Miller (Member)
 13:09   Angela A Warren (Member)
 13:18   Erica E W F Tuck (Member)
 13:27   Denise D M Manley (Member)
 13:36   Julia Miller (Member)
 13:45   Pauline Palmer (Member)
 14:03   John Colwell (Member)
 14:12   Malcolm Graveling (Member)
 14:21   John P J Whyte (Member)
 14:30   Marc Bonagura (Member)
 15:33   Michael J M S Bennett (Member)
Sun 15 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 07:42   Rory R J Hudson (Member)
 07:56   Andy Lake (Member)
 08:03   Ian Allan (Member)
 08:10   Andrew Baxendine (Member)
 08:17   Ian I Pack (Member)
 08:24   capt-pro challenge (Member)
 08:30   John Bohm (Member)
 08:39   Andy Whitehead (Member)
 08:48   Paul Stenning (Member)
 08:57   Graham G Warren (Member)
 09:06   Brian Hoy (Member)
 09:15   Paul Turner (Member)
 09:24   Christopher Waud (Member)
 09:33   Gary Ellison (Member)
 09:42   Edward E P Keohane (Member)
 09:51   Tim Lines (Member)
 10:00   Anthony Sumner (Member)
 10:09   Lisa Wyatt (Member)
 10:18   Gary G L Barrow (Member)
 10:27   Pierce P Speechley-Price (Member)
 10:36   Glenn Neil-Dwyer (Member)
 10:45   Briscoe- Hankley Common (Visitor)
 10:54   Jeremy Tombs (Member)
 11:03   Nicki Green (Member)
 11:12   Jill Melbourne (Member)
 11:21   Sue Randall (Member)
 11:30   Brian Leatherdale (Member)
 11:39   Chris Wiles (Member)
 11:57   David Gwatkin (Member)
 12:15   Keith Timewell (Member)
 13:27   Robert Nichols (Member)
 13:36   Sue Boyt (Member)
 13:45   Norman Phillips (Member)
 13:54   Tony Hewitt (Member)
 14:03   Deborah D C Gregory (Member)
 14:21   Norman Barnes (Member)
 14:30   North Hants - Names TBC (Courtesy)
 19:00   David D A Jones (Member)
Mon 16 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:10   Terry Page (Member)
 08:17   Tony A J Evans (Guest/Member)
 08:24   Geoff G E Plumbley (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Raymond R D Bishop (Member)
 09:42   Michael M R Collins (Member)
 10:00   Aileen A H Watt (Member)
 10:09   George Wirgman (Member)
 10:18   Marsh - Broadstone (Reciprocal)
 10:27 - 11:30   Ladies v Highpost (Match)
 11:39   Members roll up (Buggy only)
 11:48 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   Tapp- Visitor (Visitor)
 13:45   Stan'oflynn(Stoneham) (Reciprocal)
 13:54   David Dent (Member)
 14:03   Mark Lanning (Member)
 14:12   Mr Carder (Parkstone) (Reciprocal)
 14:21   Ken Quin (Member)
 14:30   David Bartlett (Member)
Tue 17 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 07:56   COURSE CLOSED UNTIL 11 AM (Member)
 08:03   Phil P Cross (Member)
 08:17   Rodney Smith (Member)
 08:39   David D P Levene (Member)
 08:48 - 10:45   Ladies County Centenary 4somes (Competition)
 10:54   Michael Palmer (Member)
 12:24 - 13:27   Vets v Highcliffe (Match)
 13:36 - 13:45   Mr T Clarke(Your golf travel) (Tour Operator)
 13:54   Elizabeth E Bennett (Member)
 14:03   David Abrey (Member)
 14:12   David Hodgson (Member)
 14:21   Norman Barnes (Member)
 14:30   John Colwell (Member)
 17:03   Ken K W Wattam (Match)
Wed 18 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Michael M R Collins (Member)
 09:42   Geoff G E Plumbley (Member)
 09:51   Ian Upson (Member)
 10:00   Mike J M H Fisher (Member)
 10:18   Rick R Randall (Member)
 10:36   Peter P R Tapper (Member)
 11:03   Viv Dainton (Farnham) (Reciprocal)
 11:12   Stuart S M Stephens (Restricted Member)
 11:21   Richard England (Member)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   Christopher Waud (Member)
 13:45   David Walker (Member)
 14:21   Norman Barnes (Member)
 15:33   Jeff J W Hooper (Match)
Thu 19 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:17   Richard R J Walker (Member)
 08:39   Andy Squires (Guest/Member)
 08:48   Brian B Hoy (Member)
 08:57 - 09:42   Rod Perry (Society)
 09:51   Charles C Tasker (Guest/Member)
 10:27 - 10:54   Seacourt Bridge G.S. (Society)
 11:21   Shaun Apps (Visitor)
 12:24   Ronald R F Viveash (Member)
 12:33   Paul Graham (Member)
 12:51   D Worsley(Blackmoor) (Reciprocal)
 13:27   Roger Clays (Member)
 13:54   Kevin K Weeks (Guest/Member)
 14:03   Jamie J Moir (Member)
 14:12   Keith Goodson (Member)
 14:21   Peter Stannard (Member)
 15:06 - 15:51   Rod Perry (Society)
Fri 20 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 07:56   Alan Barnett (Member)
 08:03   Deborah King (Member)
 08:10   Tony Colegrove (Member)
 08:17   Brian Hoy (Member)
 08:24   Buggy from yesterday (Buggy only)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Michael M R Collins (Member)
 09:42   Geoff G E Plumbley (Member)
 10:27   Jason Gadsby (Member)
 10:45   George Wirgman (Member)
 10:54   David Wallbridge (Member)
 11:03   Malcolm Venn (Member)
 11:12   Mr Hawkins(Blackmoor) (Reciprocal)
 11:21   David Walker (Member)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36 - 13:54   Howard Mauger (Visitor)
 14:03   James Tagg (Member)
 14:12   Moh Dehghani (Member)
 14:21   Shirley S A Campbell (Member)
 14:30   Jill G C Melbourne (Member)
 14:39   Guy Davies (Visitor)
 14:48   Rusher (Andover) (Courtesy)
 14:57   Tim Lines (Match)
 15:06   Mark Armstrong (Member)
 16:18   David D J Bruguier (Guest/Member)
Sat 21 Apr
 07:00 - 08:17   Men's Foursomes (Competition)
 08:24   Men's Foursomes (Buggy only)
 08:39 - 12:06   Men's Foursomes (Competition)
 12:15   Idris I Vernall (Member)
 12:24   John Colwell (Guest/Member)
 12:33   Nicki Green (Member)
 12:42   Oliver O Barrow (Member)
 12:51   Richard Williams (Member)
 13:00   Julia Miller (Member)
 13:09   Moira Middleweek (Member)
 13:18   Anthony Holtom (Member)
 13:27   Archie Miller (Member)
 13:36   Jill Melbourne (Member)
 13:45 - 13:54   Mark Elder (Visitor)
 14:03   Jeremy Tombs (Guest/Member)
 14:12   Richard Lascelles (Member)
 14:21   David D P Levene (Member)
 14:30   Deborah Gregory (Member)
Sun 22 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 07:35   Mike Buckley (Member)
 07:42   Nicky N D Lloyd (Member)
 07:49   Graham Presland (Member)
 07:56   Claire C A Venn (Member)
 08:03   Derrick Curtis (Member)
 08:10   Andy Lake (Match)
 08:17   Andrew Baxendine (Member)
 08:24   Rodney R W Smith (Member)
 08:30   Capt-pro match (Member)
 08:39   John Bohm (Member)
 08:48   Paul Stenning (Member)
 08:57   Brian Hoy (Member)
 09:06   Andy Whitehead (Member)
 09:15   John J P Boag (Member)
 09:24   Tim Lines (Member)
 09:33   Heath Bland (Member)
 09:42   Tom T Figgins (Match)
 09:51   Rita R Gregory (Member)
 10:00   Pierce Speechley-Price (Member)
 10:09   Rose R M O'Connor (Member)
 10:18   David D A Jones (Member)
 10:27 - 11:21   Ladies Stoneham Cup(Andover) (Match)
 11:30 - 13:00   Hants Ladies 1st team v Dorset (Match)
 13:09   Jean Sumner (Member)
 13:18   Tim T J Wells (Member)
 13:27   Robert Nichols (Member)
 13:54   Peter Eyre (Member)
 14:03   Aiko Wilson (Member)
 14:12   David Bartlett (Member)
 14:30   Ted Lowe (north hants) (Reciprocal)
Mon 23 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:42   Michael M R Collins (Member)
 10:00   COURSE CLOSED FROM 10 AM FLOOD (Member)
 10:09   David Tanner (Member)
 10:27 - 11:30   Ladies v Bramshaw (Match)
 11:39 - 13:18   Members roll up (Reserved For Members)
 13:27   Bergstrom(London Golf Tours) (Tour Operator)
 13:36   Bergstrom (Visitor)
 13:45   Martin M Rouse (Guest/Member)
 13:54   Michael Palmer (Member)
 14:12   Chris Freer (Member)
 14:21   Mark Lanning (Member)
 14:30   Weaver (Corhampton) (Visitor)
Tue 24 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:17 - 11:03   Ladies Granny Cup (Competition)
 11:21   Archie Miller (Member)
 11:30   David Marmot (Member)
 11:57   John Thunhurst (Member)
 12:06   Peter P R Tapper (Member)
 12:15   David D B H Hughes (Member)
 12:24 - 13:27   Vets v Royal Winchester (Match)
 13:36   David Walker (Member)
 13:45   Christopher Middleton (Member)
 14:03   Chris Freer (Member)
 14:30   Nettles (Highpost) (Reciprocal)
 15:06   Dunlop D J Stewart (Member)
 15:42   Andy Lake (Match)
Wed 25 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 07:56   COURSE CLOSED FLOODED
 08:24   Brian Hoy (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 10:18   Geoff G E Plumbley (Member)
 10:45 - 10:54   Roy Saunders (Visitor)
 11:03   Oliver Nimenko (Member)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:45   Wesley (High Post) (Reciprocal)
 13:54   Norman Barnes (Member)
 14:03   Tony Heelas (Member)
 14:12   Peter P R Tapper (Member)
 14:21   Christopher Waud (Member)
Thu 26 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:24 - 12:15   2 Tee Start From 12.30 (Closed)
 12:24 - 16:27   John Crawley Fund MS golf Day (Corporate)
 19:00   Stuart S M Stephens (Restricted Member)
Fri 27 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 07:42   Tony Colegrove (Member)
 07:49   David Tanner (Member)
 07:56 - 08:24   Beales Practice (Practice Round)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Michael M R Collins (Member)
 09:42   Geoff G E Plumbley (Member)
 09:51   Ian Upson (Member)
 10:00   Tony Hewitt (Member)
 10:09   Ken Wattam (Member)
 10:18   Odgaard (Visitor)
 10:27   Mr Stone (Visitor)
 10:36   David Wallbridge (Member)
 10:45   David Walker (Member)
 11:03   Lewis- broadstone (Reciprocal)
 11:12 - 11:21   Quent (Countrywide (Tour Operator)
 11:30 - 12:24   Members roll up (Reserved For Members)
 12:33   Members roll up (Buggy only)
 12:42 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   Jane Kingsley (Member)
 13:45   Shirley S A Campbell (Member)
 14:03   Coward(Parkstone) (Reciprocal)
 14:12   Derrick Curtis (Member)
 14:21   Mark Lanning (Member)
 14:30   Tom T Figgins (Match)
 15:06   Ann Spaven (Visitor)
 18:06   patterson (Guest/Member)
Sat 28 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 07:35   Mike M J Buckley (Member)
 07:42   Ian Pack (Member)
 08:03   Raymond Rate (Member)
 08:17   Shaun Hughes (Member)
 08:30   Rodney Smith (Member)
 08:39   John Bohm (Member)
 08:48   Marc Bonagura (Guest/Member)
 08:57   Nick Sackley (Member)
 09:06   Derrick Curtis (Member)
 09:15   Gary G L Barrow (Member)
 09:24   Laura L J Barrow (Member)
 09:33   David Abrey (Member)
 10:00   Eddie E Hurst (Member)
 10:09   Phil Hayes (Member)
 10:18   Gary Ellison (Guest/Member)
 10:27   Jamie Hooper (Member)
 10:36   Moh Dehghani (Member)
 10:45   John Thunhurst (Member)
 10:54   Angela A Warren (Member)
 11:03   Denise D M Manley (Member)
 11:12   Rose R M O'Connor (Member)
 11:21   Brenda.Amos B Amos (Member)
 11:30   David Barrow (Member)
 11:39   Kevin Hughes (Member)
 11:48   David Speight (Member)
 11:57   Anthony Holtom (Member)
 12:06   Nicki Green (Member)
 12:33 - 13:18   Members roll up (Reserved For Members)
 13:27 - 14:21   Millennium League v Blackmoor (Match)
 14:39 - 14:48   Jeff J Waddington (Guest/Member)
 14:57   Mr & Mrs Sandford (Visitor)
 15:33   Marc M Bonagura (Member)
 16:27   Tristan T S K Jones (Guest/Member)
 16:36   Simon S Robinson (Guest/Member)
Sun 29 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 07:35   COURSE CLOSED FLOODED (Member)
 07:42   John Colwell (Member)
 07:49   Ken K W Wattam (Match)
 08:03   Gregg G Sutcliffe (Member)
 08:24   John Edwards (Member)
 08:30   Paul Turner (Member)
 08:39   Andy Whitehead (Member)
 08:48   Paul P M Stenning (Member)
 08:57   Brian Hoy (Member)
 09:06   John Bohm (Member)
 10:00   Lisa Wyatt (Member)
 10:09   Christopher C J F Parker (Member)
 10:27   Rita R Gregory (Member)
 10:54   Christopher Waud (Member)
 11:03   Sue Randall (Member)
 11:12   Jill Melbourne (Member)
 11:21   Nicki Green (Member)
 11:30   Archie Miller (Member)
 11:48   Randall- Royal Guernsey (Visitor)
 12:33   Robert Nichols (Member)
 12:51   David D Hallam Jones (Member)
 13:00   Anthony Holtom (Member)
 13:09   Ken Wattam (Member)
 13:54   David Bartlett (Member)
Mon 30 Apr
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Michael M R Collins (Member)
 09:51   Geoff G E Plumbley (Member)
 10:00   Robin Pease (Member)
 10:09   David D G Podmore (Member)
 10:18   Derek D S Browne (Member)
 10:27   Nigel Bray(Hockley) (Reciprocal)
 10:36   Raymond R D Bishop (Member)
 10:45   Ian Upson (Member)
 10:54   Angela Warren (Member)
 11:03   Kingsbury (parkstone) (Reciprocal)
 11:12 - 11:21   Les Trute (Visitor)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   David Dent (Member)
 13:45   Derrick Curtis (Member)
 13:54   Robert Nichols (Member)
 14:03   Mark Lanning (Member)
 14:12   David Bartlett (Member)
 14:21   Ken Quin (Member)
 19:00   Bill W E Hawker (Member)


BRS Golf Online Booking Software   Online Booking Software provided by BRS Golf Systems