Brokenhurst Manor Golf Club
HOME
< 2011 >
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec

Brokenhurst Manor Golf Club - Calendar - Oct 2014


Time Name
Wed 1 Oct
 07:07 - 07:35   Members roll up (Reserved For Members)
 07:42   David D Kouwen (Member)
 07:49   Tony Yates (Member)
 07:56   Geoff G E Plumbley (Member)
 08:10   Alan A J Barnett (Member)
 08:17   Nick N A Sackley (Member)
 08:30   Robin R J Pease (Restricted Member)
 08:39 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   David D Y S Russell (Member)
 09:42   Tony Colegrove (Member)
 10:00   Terry Page (Guest/Member)
 10:18   Royston Osborne (Guest/Member)
 10:27   Sinclair-Merrick Park (Visitor)
 10:36   Brian Hampton (Member)
 10:45   Robert Boote (Member)
 10:54   Idris Vernall (Member)
 11:03   John Astin (Member)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   Amy Barnes(Careys Manor) (Visitor)
 13:45   Amy Barnes(Carey's Manor) (Visitor)
 13:54   Anthony Holtom (Member)
 14:03   Hutchings-Stoneham (Reciprocal)
 14:12   Christopher Waud (Member)
 14:21   David Sugden (Guest/Member)
Thu 2 Oct
 08:17   Anthony Holtom (Member)
 08:24   Brian B Hoy (Member)
 08:57 - 10:54   Vets Luncheon Cup (Competition)
 11:30   Gary Chivers (Member)
 12:06   Tony Heelas (Member)
 12:15   Sharp-Burford (Visitor)
 12:24   Jennings-Freshwater (Reciprocal)
 12:33 - 12:51   Simon Treanor (Visitor)
 13:09   Maria Anderson (Member)
 13:18   Wooldridge (Hankley Comman) (Visitor)
 13:45   Christopher Waud (Member)
 13:54   James J Campbell (Guest/Member)
 14:03   Charles Letchworth (Member)
 14:12   David D M Dent (Guest/Member)
Fri 3 Oct
 07:14 - 07:42   Members roll up (Reserved For Members)
 07:49   Geoff G E Plumbley (Member)
 07:56   Jeremy Tombs (Member)
 08:03   Tony Yates (Member)
 08:10   Ian Upson (Member)
 08:17   Derrick Curtis (Member)
 08:24   Tony Colegrove (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   David D Y S Russell (Member)
 09:42   Richard MacMillan (Member)
 10:00   Holloway-Ferndown (Reciprocal)
 10:18   Powell (Hampton Court Palace) (Visitor)
 10:36   Brian Hampton (Member)
 10:45   Robert Boote (Member)
 11:03   Robert Turville (Member)
 11:12   Sharp-Burford (Visitor)
 11:21   wallenberg (Visitor)
 11:30 - 13:00   Members roll up (Reserved For Members)
 13:18 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   Stan Reid (Member)
 13:45   Bryan B Bell (Member)
 13:54   Tup Wickham (Member)
 14:03   Garry Jepson (Guest/Member)
 14:12   Roger Clays (Member)
 14:21   Long-Harpendon (Visitor)
 14:30   Chris Freer (Member)
 14:39   Daniel D Wateridge (Guest/Member)
 14:48   David D M Dent (Guest/Member)
 15:06   M J S Axtell (Guest/Member)
 18:42   David Hagan (Guest/Member)
Sat 4 Oct
 07:14 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 07:35   John Colwell (Guest/Member)
 08:10   Douglas Lawson (Member)
 08:30   Rodney Smith (Member)
 08:48   Marc Bonagura (Member)
 08:57   Paul Turner (Member)
 09:06   Paul Saunders (Member)
 09:24   David Pack (Member)
 09:33   Ian Pack (Member)
 10:00   Mark M J Wyatt (Member)
 10:09   Malcolm Venn (Member)
 10:18   Glenn Neil-Dwyer (Member)
 10:27   Thomas T Bladen (Guest/Member)
 10:45 - 10:54   Brian Sims (Brookmans park) (Visitor)
 11:03 - 11:12   Mr Bird (Wisley) (Visitor)
 11:21   Senior (joburg) (Visitor)
 11:30   Julia Miller (Member)
 11:39   Bridget Smith (Member)
 11:48   Rose R M O'Connor (Member)
 11:57   Maria M T Anderson (Member)
 12:06   David Barrow (Member)
 12:15   Harry H Yates (Guest/Member)
 12:24   Anthony Holtom (Member)
 12:33 - 13:36   Members roll up (Reserved For Members)
 13:45   Charlotte Barrow (Member)
 14:03   Martin M W Paulley (Member)
 14:12   Jane Kingsley (Guest/Member)
 14:21   High Post(Names TBC) (Courtesy)
Sun 5 Oct
 07:14 - 07:21   Members roll up (Reserved For Members)
 07:28 - 08:10   October Medal (Competition)
 08:17   Stuart S M Stephens (Competition)
 08:24 - 11:57   October Medal (Competition)
 12:06   Aiko Wilson (Member)
 12:15   Christopher Parker (Member)
 12:24   Pierce Speechley-Price (Member)
 12:33   Jean Sumner (Member)
 12:42   Alison Mecklenburgh (Member)
 12:51   Phil Appleby (Guest/Member)
 13:00   High Post(Names TBC) (Courtesy)
 13:09   Sam Campbell (Member)
 13:18   Pat Sharp (Member)
 13:27   Sue Boyt (Member)
 13:36   David Bartlett (Member)
 13:45   Graham G Warren (Guest/Member)
 13:54   Rodney Smith (Member)
 14:12   John Lake (Member)
 14:21   High Post(Names TBC) (Courtesy)
 14:30   Steve Harper (County Card)
 16:54   M J S Axtell (Restricted Member)
Mon 6 Oct
 07:14 - 07:42   Members roll up (Reserved For Members)
 07:56   Geoff G E Plumbley (Member)
 08:24   Tony Colegrove (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Raymond R D Bishop (Member)
 09:42   David D Y S Russell (Member)
 09:51   Joan J Russell (Member)
 10:09   Maria Anderson (Member)
 10:18   Doug-GreenKeeper (Guest/Member)
 11:03   Gatrell-Ferndown (Visitor)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   Yates (Hockley) (Reciprocal)
 13:45   David Dent (Member)
 13:54   Nick Roddis (Member)
 14:12   Cowdrey-High Post (Reciprocal)
 14:21   Tup Wickham (Member)
 14:30   Stan Reid (Member)
Tue 7 Oct
 08:30 - 10:45   Ladies Stableford (Competition)
 10:54   Norma N D Dunkley (Restricted Member)
 11:03   Ladies Stableford (Restricted Member)
 11:12 - 11:30   Ladies Stableford (Competition)
 11:39   Colin Gregory (Member)
 11:48   David Marmot (Member)
 11:57   Terry Oliver (Member)
 12:06   Dumpster-Freshwater (Reciprocal)
 12:15   Graham Warren (Member)
 12:24   Christian-Dibden (Visitor)
 12:33   Mr P Coyne(Broadstone) (Reciprocal)
 12:42   Blainey-Billingbear park (Courtesy)
 12:51   Ian Upson (Member)
 13:00   David Abrey (Member)
 13:09   David Pack (Member)
 13:18   Charles Letchworth (Member)
 13:27   Peter P W Stannard (Member)
 13:36   Derrick Curtis (Member)
 14:03   Brian Russell (Member)
 14:21   Sykes (Ashridge) (Visitor)
 14:30   Hindhead(NamesTBC) (Courtesy)
Wed 8 Oct
 07:21 - 07:49   Members roll up (Reserved For Members)
 07:56   Geoff G E Plumbley (Member)
 08:24   Tony J A Colegrove (Member)
 08:30   Robin R J Pease (Reserved For Members)
 08:39 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 10:54   Mixed Golf & Coffee Morning (Visitor)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:45   David Walker (Member)
 14:30   Hindhead(NamesTBC) (Courtesy)
Thu 9 Oct
 08:30   Brian B Hoy (Member)
 09:15   Anthony Holtom (Member)
 09:24   Paul Schmalhaus (Member)
 09:33   Joan Russell (Member)
 09:42   Sam Holtom (Member)
 09:51   Keith K J Goodson (Guest/Member)
 10:00   Godden-Freshwater Bay (Reciprocal)
 10:09   Rawminson (Northwood) (Visitor)
 10:36   ferrier (Hockley) (Visitor)
 10:45   Glenn Neil-Dwyer (Member)
 11:12   Malcolm Aldworth (Member)
 12:33   Maria M T Anderson (Guest/Member)
 12:42   Hunt (Blackmoor) (Reciprocal)
 13:09   Brian Russell (Member)
 14:30   P Chapman(Hindhead) (Courtesy)
 14:39   Yolande Chandler (Visitor)
Fri 10 Oct
 07:21 - 07:49   Members roll up (Reserved For Members)
 07:56   Geoff G E Plumbley (Member)
 08:03   Jeremy J Tombs (Member)
 08:10   Derrick Curtis (Member)
 08:17   Brian Hoy (Member)
 08:24   Tony J A Colegrove (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:42   John J W Kemp (Guest/Member)
 10:00   Paul Savill (Member)
 10:09   John J P Boag (Guest/Member)
 10:18   Robert Turville (Guest/Member)
 10:27   Parkstone-Mc Cabe (Reciprocal)
 10:45   Robert Boote (Member)
 10:54   Anthony Holtom (Member)
 11:03   himsworth (romsey) (Visitor)
 11:12   Willis (Remedy oak) (Visitor)
 11:21   George Wirgman (Member)
 11:30 - 12:06   Members roll up (Reserved For Members)
 12:15   Rennie R Law (Guest/Member)
 12:24 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   David Walker (Member)
 13:45   Tup Wickham (Member)
 13:54   Mark Lanning (Member)
 14:03   Stan Reid (Guest/Member)
 14:12   Peter Stannard (Member)
Sat 11 Oct
 07:21 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:03   Paul P D Jarvest (Member)
 08:24   Gareth Bracher (Member)
 08:30   David D Kouwen (Guest/Member)
 08:39   Grahame G Stanford (Member)
 08:48   David Gray (Member)
 09:06   Nick Sackley (Member)
 09:33   David Pack (Member)
 09:42   Ian Pack (Member)
 09:51   Phil Hayes (Member)
 10:00   Malcolm Venn (Member)
 10:09   Nicki Hatch (Member)
 10:18   Julia Miller (Member)
 10:27   Bridget Smith (Member)
 10:36   Maria M T Anderson (Member)
 10:45   Brenda.Amos B Amos (Member)
 10:54 - 11:03   Luke Mansell (Weymouth) (Visitor)
 11:21   Anthony Holtom (Member)
 11:30   Christopher Middleton (Member)
 11:48   David Lewis (Member)
 11:57   Nick Tustian (Guest/Member)
 12:06   Stuart Sims (Guest/Member)
 12:15   Mcdonald (Member)
 12:24   Grant Pendreigh (Member)
 12:33 - 13:36   Members roll up (Reserved For Members)
 13:45   David Hagan (Guest/Member)
 14:03   Ian I Allan (Guest/Member)
 14:12   Mark M J Lanning (Guest/Member)
 14:21   Tony A E Jones (Guest/Member)
 14:30   David Spackman (Visitor)
 14:39   Harvey Moorhouse (Visitor)
Sun 12 Oct
 07:28   John Colwell (Member)
 07:56   Dean D Lancaster (Member)
 08:03   Derrick Curtis (Member)
 08:10   David Gray (Member)
 08:17   Nick Roddis (Member)
 08:24   Lawrence PL Clarke (Member)
 08:30   Stuart McDonald (Member)
 08:39   Brian Hoy (Member)
 08:48   Paul Stenning (Member)
 08:57   Simon Robinson (Guest/Member)
 09:15   Mark M J Lanning (Guest/Member)
 09:24   Tony A E Jones (Guest/Member)
 09:42   Garry Jepson (Guest/Member)
 09:51   Paul Savill (Member)
 10:45 - 11:30   Mixed Competition (Competition)
 11:57   David Bartlett (Member)
 12:24   Shaun Hughes (Member)
 13:00   Alison Mecklenburgh (Member)
 13:27   Christopher Parker (Member)
 13:36   Phil Appleby (Member)
 14:03   David Abrey (Member)
 14:12   Naila Webb (Guest/Member)
 14:30   John Edwards (Member)
Mon 13 Oct
 08:03   Tony Yates (Member)
 08:30   Members roll up (Restricted Member)
 08:39 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   David D Y S Russell (Member)
 10:00   Royston Osborne (Member)
 11:03   John Astin (Member)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:45   David Dent (Member)
 13:54   Mark Lanning (Member)
 14:03   David Walker (Member)
 14:12   Tup Wickham (Member)
Tue 14 Oct
 07:28 - 08:24   Two Tee Start from 08.40 (Closed)
 08:30 - 11:39   Ladies 12 Hole Greensome (Competition)
 11:48   Colin Gregory (Member)
 11:57   Terry Oliver (Member)
 12:06   Martin Rouse (Member)
 12:15   David Pack (Member)
 12:24   David Abrey (Member)
 12:33   Pauline Currie (Visitor)
 12:42   Christopher Waud (Member)
 12:51   Downing (Teignmouth) (Visitor)
 13:00   Spaven-Northampton (Visitor)
 13:09   John J J Creton (Member)
 13:27   Jennings (Freshwater) (Reciprocal)
 13:36   Chris Freer (Member)
 14:03   Norman Barnes (Member)
 14:21   Marc Bonagura (Guest/Member)
 15:06   M J S Axtell (Restricted Member)
Wed 15 Oct
 07:28 - 07:56   Members roll up (Reserved For Members)
 08:03   Alan Barnett (Member)
 08:17   Brian Hoy (Member)
 08:24   Tony Colegrove (Member)
 08:30   Members roll up (Restricted Member)
 08:39 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33 - 11:21   College Match (Match)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 15:51   Ken K W King (Guest/Member)
Thu 16 Oct
 08:24   David Gray (Member)
 08:39   Keith Carpenter (Member)
 09:24   Parkstone-Gibson (Reciprocal)
 09:33   Mary A M Hayter (Member)
 09:42   Brian Hampton (Member)
 09:51   John J E Lewis (Member)
 10:00   Les Bishop-Hockley (Reciprocal)
 10:09   Royston Osborne (Member)
 10:18   Joy Cameron (Member)
 10:27   David Hyde (Member)
 10:36   Jean Sumner (Member)
 10:45   Sam S Holtom (Member)
 11:03   Christopher Middleton (Member)
 11:12   Rita Gregory (Member)
 11:30 - 11:39   Martyn Thompson (Visitor)
 11:48   Ian Upson (Member)
 12:06 - 12:24   Steve Dunford (Visitor)
 12:33   Christopher Waud (Member)
 12:42   David Marmot (Member)
 12:51   James Robinson (Member)
 13:00   Corhampton (Courtesy)
 13:09   Gary Knight (Member)
 13:18   Eddie E A Turner (Member)
 13:27   Ken Quin (Member)
 14:03   Anthony Holtom (Guest/Member)
 14:12   Colin Aubrey (Visitor)
Fri 17 Oct
 07:35 - 08:03   Members roll up (Reserved For Members)
 08:10   Jeremy Tombs (Member)
 08:17   Brian Hoy (Member)
 08:24   Christopher Waud (Member)
 08:30   Peter P S Robson (Restricted Member)
 08:39 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33 - 10:00   Shorefield G.S. (Society)
 10:09   Hall (West Middelsex) (Visitor)
 10:18   Nick Sackley (Member)
 10:27 - 10:45   Steve Dunford (Visitor)
 10:54   Robert Boote (Member)
 11:03   Plews-Broadstone (Reciprocal)
 11:12   Roy Murphy (Visitor)
 11:21   David Walker (Member)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   Peter Stannard (Member)
 13:45   Michael Victor Lewis (Guest/Member)
 13:54   David Bartlett (Member)
 14:03   Alison Mecklenburgh (Guest/Member)
 14:12   Pat Graham (Member)
 14:21   Norman Barnes (Member)
 15:33 - 16:00   Past Captain's (Reserved)
Sat 18 Oct
 07:35 - 11:57   October Stableford (Competition)
 12:06   Anthony A Allen (Member)
 12:15   Ken Wattam (Member)
 12:24   Julia Miller (Member)
 12:33   Bridget Smith (Member)
 12:42   Maria M T Anderson (Member)
 12:51 - 13:09   Steve Dunford (Visitor)
 13:27   Archie Miller (Member)
 13:36   Alan Hosey (Member)
 14:03   John Bohm (Member)
Sun 19 Oct
 08:17   Cyril C R H Riglar (Member)
 08:24   Brian Hoy (Member)
 08:30 - 08:48   Steve Dunford (Visitor)
 08:57   Paul Stenning (Member)
 09:15   David Hood (Member)
 09:24   Brian Hampton (Member)
 09:33   Simon Robinson (Member)
 09:42   Christopher Waud (Member)
 09:51   Tim Lines (Guest/Member)
 10:00   Lisa Wyatt (Member)
 10:09   Aiko Wilson (Member)
 10:18   David Hyde (Member)
 10:27   Glenn Neil-Dwyer (Member)
 10:36   Rita Gregory (Member)
 11:03   Jennifer Turville (Guest/Member)
 13:09   Rodney Smith (Member)
 13:36   David Bartlett (Member)
 13:54   Elizabeth Thunhurst (Member)
Mon 20 Oct
 08:10   Tony Colegrove (Member)
 08:17   Derrick Curtis (Member)
 08:24   John Miller (Member)
 08:30 - 08:48   Two Tee Start from 09.00hrs (Closed)
 08:57 - 09:33   Vets v Ladies (Competition)
 09:42 - 11:12   Vets v Ladies (Closed)
 11:21   Robert Boote (Member)
 11:30   Susan Clays (Member)
 11:39   Max M Peppler (Member)
 11:57   David Walker (Member)
 12:06   Members roll up (Restricted Member)
 12:15 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   David Bartlett (Restricted Member)
 13:45   Michael Palmer (Member)
 13:54   Yates-Hockley (Reciprocal)
 14:03   Chris Freer (Member)
 14:48   Stuart S Tizzard (Guest/Member)
Tue 21 Oct
 08:39 - 11:12   Ladies Medal (Competition)
 11:21   Terry Oliver (Member)
 11:30   David Marmot (Member)
 11:39   Colin Gregory (Member)
 12:06   Peter Stannard (Member)
 12:15 - 12:24   Richard Blasdale (Visitor)
 12:42   David Pack (Member)
 12:51   David Abrey (Member)
 13:00   Martin Rouse (Member)
 13:36   Jeff Hooper (Member)
 13:45   Chris Freer (Member)
 14:03   Anthony Holtom (Member)
Wed 22 Oct
 07:42 - 08:10   Members roll up (Reserved For Members)
 08:17   Derrick Curtis (Member)
 08:24   Tony Colegrove (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   David D Y S Russell (Member)
 09:42   Christopher Middleton (Member)
 10:00   Mike J M H Fisher (Member)
 10:09   Brian Hampton (Member)
 10:18   Christopher Waud (Member)
 10:27   Jones (Reciprocal)
 10:45   Robert Boote (Member)
 10:54   George Wirgman (Member)
 11:03   Willis (Visitor)
 11:21   Robert Turville (Member)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   Geoff Lee(Blackmoor) (Reciprocal)
 13:45   David Walker (Member)
 14:03   John Colwell (Member)
Thu 23 Oct
 08:03   Steven Jeffery (Member)
 08:30   Lee L M Boyt (Member)
 09:06   Lawrence Clarke (Member)
 10:00   Richard Crawcour (Visitor)
 10:27   David Nichols(Broadstone) (Reciprocal)
 10:36   Elaine Barrow (Member)
 12:33   Alan Hofton (Visitor)
Fri 24 Oct
 07:42 - 08:10   Members roll up (Reserved For Members)
 08:17   Tony Colegrove (Member)
 08:24   Jeremy Tombs (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   David D Y S Russell (Member)
 10:00   Mike M S Godfrey (Guest/Member)
 10:09   Brian Hampton (Member)
 10:27   Alan A J Barnett (Guest/Member)
 10:45   Robert Boote (Member)
 11:30 - 13:27   Members roll up (Reserved For Members)
 13:36   David Walker (Member)
 13:45   Peter Stannard (Member)
 13:54   David Bartlett (Member)
 14:03   Paul Morgan (Member)
Sat 25 Oct
 08:03   Paul P D Jarvest (Member)
 08:17   John Bohm (Member)
 08:30   Grahame G Stanford (Member)
 08:39   David Gray (Member)
 08:48   Raymond Rate (Member)
 09:15   Nick Sackley (Member)
 09:24   Richard R Lascelles (Member)
 09:51   Phil Hayes (Member)
 10:00   Malcolm Venn (Member)
 10:09   Angela Barnett (Member)
 10:18   Ian Pack (Member)
 10:36   Ashton-Oxfordshire (Visitor)
 10:45   Julia Miller (Member)
 10:54   Bridget Smith (Member)
 11:03   Maria M T Anderson (Member)
 11:12   Brenda.Amos B Amos (Member)
 11:21   Rodney Smith (Member)
 11:30   Bill W J Carlyle (Guest/Member)
 11:39   Anthony Holtom (Member)
 11:57   Keith K McCartney (Guest/Member)
 12:24   James Tagg (Member)
 12:33 - 13:36   Members roll up (Reserved For Members)
 13:45   Derrick Curtis (Member)
Sun 26 Oct
 07:00 - 07:21   Members roll up (Reserved For Members)
 07:56   Stuart McDonald (Member)
 08:03   Dean D Lancaster (Member)
 08:10   Paul P Savill (Member)
 08:17   Brian B Hampton (Member)
 08:24   David Gray (Member)
 08:30 - 10:36   Captain's Drive in (Competition)
 10:45   Robert R Slade (Member)
 10:54   Aiko Wilson (Member)
 11:03   Glenn Neil-Dwyer (Member)
 11:30   Gary Chivers (Member)
 11:48   Rodney Smith (Member)
 11:57   John Bohm (Member)
 12:33 - 12:51   Captain's Drive in (Reserved)
Mon 27 Oct
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   Raymond R D Bishop (Member)
 09:42   Derrick Curtis (Member)
 10:09   George Wirgman (Member)
 10:18   Max Peppler (Member)
 10:27 - 11:57   Members roll up (Reserved For Members)
 12:06   Smith-Stoneham (Reciprocal)
 12:15   David Dent (Member)
 12:24   Robert Boote (Member)
 13:45   Tup Wickham (Member)
Tue 28 Oct
 08:30 - 11:57   Ladies Stableford (Competition)
 12:06   Terry Oliver (Member)
 12:15   David Pack (Member)
 12:24   David Abrey (Member)
 12:33   Colin Gregory (Member)
Wed 29 Oct
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 09:33   David D J Tanner (Guest/Member)
 09:42   Phil Cross (Member)
 10:00   Mr Johnson(Broadstone) (Reciprocal)
 10:09   Evans - Henley (Visitor)
 10:27 - 11:57   Members roll up (Reserved For Members)
 12:06   Robert Boote (Member)
 13:00   bearfoot (holland) (Visitor)
Thu 30 Oct
 09:33 - 10:27   Junior Autumn Cup Meeting (Competition)
Fri 31 Oct
 07:00 - 07:28   Members roll up (Reserved For Members)
 08:17   Brian B Hoy (Member)
 08:24   Paul Stenning (Member)
 08:30 - 09:24   Members roll up (Reserved For Members)
 10:00   Parkstone(TBC) (Reciprocal)
 10:09   Michael Troupe (Member)
 10:27 - 11:57   Members roll up (Reserved For Members)
 12:06   Robert Boote (Member)



  Online Booking Software provided by BRS Golf Systems